KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

DAWID RZEPLIŃSKI NA STAŻU TRENERSKIM W BENFICE LIZBONA

• autor: adminczarni1, 2018-02-23 14:07

DAWID RZEPLIŃSKI NA STAŻU TRENERSKIM W BENFICA LIZBONA!

Nasz trener Dawid Rzepliński zakończył staż trenerski w Benfice Lizbona  najlepszej akademii Piłkarskiej na świecie która została takim odznaczeniem uznana w 2015 roku. Podczas stażu w stolicy Portugalii nasz trener miał możliwość codziennej obserwacji jednostek treningowych każdej grupy szkolącej się w Benfica Soccer Schools (U3 – U15) oraz Akademii SL Benfica (U13 – U19), która mieści się w pobliskim Seixal. Ośrodek  Caixa Futebol Campus jest miejscem treningu wyłącznie najzdolniejszych piłkarzy Akademii od 13 roku życia oraz I i II zespołu seniorskiego. Składa się z 9 boisk (w tym 2 stadiony), 62 sypialni, 20 szatni, 3 siłowni, 2 sal wykładowych, sali konferencyjnej, jadalni oraz biura technicznego.

Dawid Rzepliński obejrzał na żywo dwa mecze kategorii młodzieżowej drużyny z Lizbony oraz miał możliwość z wysokości trybun obserwować najlepszych piłkarzy na świecie drużyn seniorski Benfica Lizbona w spotkaniu ligowym oraz Realu Madryt w pobliskiej Hiszpanii w Sevilli.

• Benfica Lizbona U8/U9
  • Benfica Lizbona – Boavista Porto
  • Real Betis – Real Madryt
  • CF Os Belenenses – Benfica Lizbona U17

Nasz trener miał możliwość wysłuchania wykładów na temat szkolenia ,rozwoju oraz organizacji w Akademii Benfica Lizbona .Codzienna obserwacja treningów na wspaniałym obiekcie treningowym dodała kolejnej cegiełki do rozwoju naszego trenera.

Świetnym dodatkiem okazały się zajęcia praktyczne. Nasz szkoleniowiec miał możliwość sprawdzenia swoich piłkarskich umiejętności w Benfica 360S, co było nie lada wyzwaniem! Koszt tego sprzętu treningowego to około 4 miliony euro!

Możliwość odbycia stażu w portugalskim klubie pozwoliła mi zdobyć cenne doświadczenie, które z pewnością wykorzystam w swojej dalszej pracy trenerskiej - przekazał nasz Trener Dawid Rzepliński.

Przekaż 1% na KKS!

• autor: adminczarni1, 2018-02-23 10:37

Przekaż 1% na szkolenie dzieci i młodzieży. Nasz klub współpracuje z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym która wspiera nas w naszej działalności.

Podczas wypełniania PIT wpisz:

CEL SZCZEGÓŁOWY: KKS Czarni Sosnowiec 5942

z góry bardzo dziękujemy...

AKADEMIA TECHNIKI CZARNI SOSNOWIEC ! ZAPRASZAMY !

• autor: adminczarni1, 2018-02-11 15:45

Akademia Techniki Czarni Sosnowiec

Akademia Techniki powstała z myślą rozwoju zawodników trenujących na co dzień w naszym klubie. Założycielem projektu jest Trener Dawid Rzepliński na co dzień pracujący w Zagłębiu Sosnowiec oraz Mariusz Majewski koordynator Akademii Czarni Sosnowiec.

Więcej w rozwinięciu ! Zapraszamy !

trening bramkarski odwołany!

• autor: adminczarni1, 2018-02-05 10:12

Informujemy, że zajęcia Akademii Bramkarskiej KKS Czarni zaplanowane na 6-go lutego zostają odwołane z uwagi na obowiązki służbowe trenera Marcina.

Kalendarze na 2018 już w sprzedaży!!

• autor: adminczarni1, 2018-01-13 20:56

Kalendarze na rok 2018 w cenie 10zł/szt można zakupić w sekretariacie klubu.