KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 120, wczoraj: 189
ogółem: 647 104

statystyki szczegółowe

Zegar

Harmonogram treningów Czerwiec 2018

 

 

-----------------------------------------------------------------

 

 

Plan TRENINGÓW
GRUPA Żak młodszy F2

.


---------------AKTUALNOŚCI-------------------

BARDZO PROSIMY ABY DO 15 każdego miesiąca BYŁY UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE :)

 

PRZERWA WAKACYJNA !;)
 

 

 

AKADEMIA TECHNIKI 

Trener prowadzący - Dawid Rzepliński - wszelkie informacje - 514-968-440 . 

 

-----------------------------------------------------------------

ROCZNIK 2010

HARMONOGRAM TRENING

 

-----------------------------------------------------------------

Grupa Biała  


Poniedziałek - PRZERWA WAKACYJNA

Czwartek  - PRZERWA WAKACYJNA
 

Grupa Czerwona i Niebieska 

Środa 20.06.2018- godz. 18:00- 19:15 - Boisko -Sosnowiec, Al. Mireckiego

 

Piatek 22.06.2018- godz. 18:00-19:15- Boisko - Sosnowiec, Al. Mireckiego

 

Wtorek 26.06.2018-godz. 17:00-18:15

Boisko- Sosnowiec, Al. Mireckiego


 

 

Grupa Biała

1. Duda Gabriel
2. Janikowski Adam
3. Zynek Adam 
4. Stępień Antoni
5. Hantynkiewicz Kacper
6. Knap Adam
7. Półtorak Weronika
8. Godlewski Marcel
9. Merta Szymon
10. Juszczak Dawid
11. Szafirski Kacper
12. Kiełtyka Mateusz
13. Kaczmarczyk Kacper
14. Kostowski Jan
15. Dawid Markiewicz

Grupa Czerwona

1. Czapla Wiktor
2. Kozieł Oskar
3. Mazurek Emil
4. 
Szeja Filip
5. Gąsior Krzysztof                                6. Kucharska Zuzanna                       
7. Szwajca Mateusz                                8. Trzcionka Olek                                                            9. Bednarski Dominik                                                         10. Sikora Michał                                                                  11. Gruca Tobiasz


 

Grupa Niebieska

1. Nosal Oliwier
2. Krajka Wiktor
3. 
Korzeniowski Mateusz 
4. Mateusz Czop

5. Matlachowski Mikołaj
6. 
Sebastian Szlenzok
7. Chabior Borys
8. Elżbieciak Wiktor
9. Sobański Dominik 
10. 
Czepczyk Fabian
11. Wojciech Niedziela

 

 


-----------------------------------------------------------------
Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników mających rozpocząć przygodę z piłką nożną w jednej z najlepszych akademii w regionie !


NABÓR TRWA ! Proszę o kontakt z grupą niebieską .

 

 

TRENER gr Biała : ŁUKASZ WOJTALA

rocznik 2010

NR.TEL: 509-991-091

TRENER gr Niebieska Czerwona : PATRICIA FISCHEROVA

rocznik 2010

NR.TEL 690-618-832

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama