KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 354, wczoraj: 308
ogółem: 574 924

statystyki szczegółowe

Zegar

Harmonogram treningów STYCZEŃ 2018

 

 

Plan TRENINGÓW
GRUPA Żak młodszy F2

BARDZO PROSIMY ABY DO 10 każdego miesiąca BYŁY UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE :)

W WOLNEJ CHWILI W DOMACH ĆWICZYMY;)

https://www.youtube.com/watch?v=U4liSTvS0Jw&list=PLbOIJP2UMEFt4NuYVDBdz8wxNeEs06eH0&index=1

 

 

WAŻNE INFO !

Obóz dochodzeniowy I tydzień ferii zimowych. 
Wszystkich chętnych zawodników z naszej akademii zapraszamy na obóz dochodzeniowy w dniach
29.01-02.02 w godzinach od 8:00 - 14:00 na boiskach KKS Czarni Sosnowiec Al. Mireckiego 31 . 
Każdy uczestnik otrzymuje : Ortalion sportowy, wyżywienie obiad dwudaniowy + posiłek regenereacyjny 15 jednostek treningowych, piłkę marki Adidas , ubezpieczenie NNW.
Koszt - 565zł  ZAPISY DO 24 stycznia TEL: 502-990-362.
 

WAŻNE INFO !

GRUPA NIEBIESKA W TYM TYGODNIU TRENUJE ŚRODA 24.01 Hala SP1 Godz 16.00 Hala SP1,kolejne treningi według starego harmonogramu. Trening Środowy  będzie prowadził Trener Krzysztof Szczepanik.

 

 

 

ROCZNIK 2010

HARMONOGRAM TRENINGÓW

 

Grupa Biała  


PONIEDZIAŁEK - GODZ.16:00 - HALA - Ostrogórska 21.

PIĄTEK  - GODZ.18:30 - HALA CKZiU ul. Grota-Roweckiego 66.


Grupa Czerwona


Sroda - godz. 16:00 - Hala -
SP1 - Niepodległości 7

Piątek - godz. 17:30 - Hala -

SP1 - Niepodległości 7

Grupa Niebieska 

 

Wtorek - godz. 18:30 - Hala - 
SP1 - Niepodległości 7

Piątek - godz. 18:00 - Hala - 

Ostrogórska 21

 

Grupa Biała

1. Duda Gabriel
2. Janikowski Adam
3. Zynek Adam 
4. Stępień Antoni
5. Hantynkiewicz Kacper
6. Knap Adam
7. Półtorak Weronika
8. Godlewski Marcel
9. Merta Szymon
10. Juszczak Dawid
11. Szafirski Kacper
12. Kiełtyka Mateusz
13. Kaczmarczyk Kacper
14. Kostowski Jan
15. Dawid Markiewicz

Grupa Czerwona

1. Czapla Wiktor
2. Kozieł Oskar
3. Mazurek Emil
4. Grębosz Filip
5. Gąsior Krzysztof
6. Kopek Szymon
7. Kucharska Zuzanna
8. Kowalik Dawid
9. Szwajca Mateusz
10. Trzcionka Olek
11. Bednarski Dominik
12. Sikora Michał
13. Gruca Tobiasz
14. Mucha Wojciech
15. Lazaranka Jan
16. Szeja Filip
17. Krawczyk Oskar

Grupa Niebieska

1. Walczyk Kazimierz
2. Krajka Wiktor
3. Pilarski Daniel
4. Mateusz Czop

5. Hankus Emil
6. Drabczyk Jakub
7. Chabior Borys
8. Elżbieciak Wiktor
9. Sobański Dominik 
10. Michta Jan

11. Babiracki Dawid 
12. Korzeniowski Mateusz 
13. Sebastian Szlenzok
14. Czepczyk Fabian
15. Dominik Nowak
16. Wojciech Niedziela
17. Miłosz Kolano
18. Sikora Michał

 



Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników mających rozpocząć przygodę z piłką nożną w jednej z najlepszych akademii w regionie !


NABÓR TRWA !

 

 

TRENER gr Biała : ŁUKASZ WOJTALA

rocznik 2010

NR.TEL: 509-991-091

TRENER gr Czerwona : KRZYSZTOF SZCZEPANIK

rocznik 2010

NR.TEL 514-631-363

TRENER gr Niebieska : PATRICIA FISCHEROVA

rocznik 2010

NR.TEL 690-618-832

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

   

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

  

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama