KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 139, wczoraj: 359
ogółem: 429 943

statystyki szczegółowe

Logowanie

Zegar

treningi 20.03-26.03.2016

 

 

Plan TRENINGÓW
GRUPA PERŁOWA


 

W przypadku nieobecności PROSZĘ O TELEFON 501423742
nawet GODZINĘ PRZED TRENING
IEM

SKŁADKI  ZA UCZESTNICTWO W TRENINGACH PROSIMY WPŁACAĆ DO SEKRETARIATU DO 15-GO KAŻDEGO MIESIĄCA !

UWAGA NABÓR DO KLASY I SPORTOWEJ!!
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W SOSNOWCU OGŁASZA NABÓR  DO KLASY SPORTOWEJ
:

kl. I, IV,VII - piłka nożna/Zagłębie Sosnowiec/KKS Czarni Sosnowiec/

 

 

 


 

GRUPA PERŁOWA A
Baliński, Białkowski, Gruca, Chabior, Konop, Korzeniowski, Kiełtyka, Trzcionka, Rusiński, Szafirski, Grębosz, Szeja, Kozieł, Walczyk, Juszczak


TRENER NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNY WYPADEK ZAWODNIKA W GODZINACH POZA TRENINGIEM ! PROSZĘ NIE WPUSZCZAĆ ZAWODNIKÓW WCZESNIEJ NA SALE NIŻ OBOWIĄZUJĄCE GODZINY TRENINGÓW.

 

TRENING
20.03.2017 - Poniedziałek - 18 - 19
miejsce:
SP 1 ul. Niepodległości



TRENING
22.03.2017 -środa  - 17 -18
miejsce : SP nr 1 ul Niepodległości




 

 

GRUPA PERŁOWA B
Batko, Czop, Kałwa, Skiba, Sikora, Markiewicz, Szyszkowski, Stępień, Kopek, Bednarski,Sobański, Hankus, Mizerski, Karczmarczyk, Osman,Kluczny, Mucha



UWAGA NABÓR DO KLASY I SPORTOWEJ!!
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W SOSNOWCU OGŁASZA NABÓR  DO KLASY SPORTOWEJ
:
 

kl. I, IV,VII - piłka nożna/Zagłębie Sosnowiec/KKS Czarni Sosnowiec

 


SZCZEGÓŁY U TRENERÓW!!
 

 

 

TRENER NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNY WYPADEK ZAWODNIKA W GODZINACH POZA TRENINGIEM ! PROSZĘ NIE WPUSZCZAĆ ZAWODNIKÓW WCZESNIEJ NA SALE NIŻ OBOWIĄZUJĄCE GODZINY TRENINGÓW.

 

 

 

TRENING
20.03.2017 - Poniedziałek - 17 -18
miejsce ; SP nr 1 ul Niepodległości





TRENING
24.03.2017 - PIĄTEK 17:00 - 18
miejsce : SP nr 1 ul Niepodległości




 

GRUPA PERŁOWA C

-----------------------------------

1.ERYK HUTA, 2.LENA GICZAN,3. MICHAŁ JAROSIŃSKI ,4.SZYMON IWANEK,5.RAYAN MISZTAL,6..KAROL KONIECZNY,7 JAKUB RYDZEK,8.FRANCISZEK GRÓŹDŹ,9.PAWEŁ KOZIOŁ 10 FILIP WALASZCZYK  11. MATEUSZ KAŁWA

-----------------------------------------

 

TRENING  :

22.03.2017 -ŚRODA 18:00 - 19:00
miejsce :SP nr 1 ul. Niepodległości


 

TRENING  :

24.03.2017 -PIĄTEK 19:00 - 20:00
miejsce :SP nr 1 ul. Niepodległości

 

 

GRUPA PERŁOWA D

 

---------------------------------------------
 

1.SZYMON MERTA,2.MARCEL KUCA,3.MICHAŁ SOLIŃSKI,4.MARCIN .BARDZIEJ,5.KRZYSZTOF GĄSIOR,6.GABRIEL KYZIOŁ, 7.MICHAŁ KRUPKA,8.ADAM JANIKOWSKI, 9.KACPER HANYTKIWECZ ADAM KNAP, 11.MAX JABŁOŃSKI, 12.WALASZCZYK FILIP,13.SZYMON WDOWIK, 14.JAN KOSTOWSKI,15.WERONIKA PÓŁTORAK

 

------------------------------------------------------------

 

 

TRENING  :

22.03.2017 -ŚRODA 19:00 - 20:00
miejsce :SP nr 1 ul. Niepodległości


 

TRENING  :

24.03.2017 -PIĄTEK 18:00 - 19:00
miejsce :SP nr 1 ul. Niepodległości

 

  

 

TRENER PROWADZĄCY: PATRYCJA LUTY

NR.TEL: 501-423-742


ASYSTENT TRENERA : ŁUKASZ WOJTALA

NR.TEL: 509-991-091
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Losowa galeria

II Akademicki Dzień Dziecka
Ładowanie...

Kalendarium

24

03-2017

piątek

25

03-2017

sobota

26

03-2017

niedziela

27

03-2017

pon.

28

03-2017

wtorek

29

03-2017

środa

30

03-2017

czwartek