KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 255
ogółem: 705 250

statystyki szczegółowe

Zegar

AKADEMIA TECHNIKI CZARNI SOSNOWIEC

 

GRUPY TRENINGOWE AKADEMIA TECHNIKI CZARNI SOSNOWIEC

                  

 

ZAPISY NA TRENINGI AKADEMII TECHNIKI !
PIERWSZY TRENING 01.09.2018 !

Serdecznie zapraszamy na zapisy na treningi Akademii Techniki które będą się odbywać we wrześniu oraz kolejnych miesiącach.
➡️ małe grupy treningowe
➡️ sprecyzowany program treningowy
➡️indywidualne podejście do zawodnika
➡️doskonałe uzupełnienie treningu klubowego

Chętni zawodnicy Akademii Czarni Sosnowiec oraz klubów partnerskich mogą czynnie uczestniczyć w treningach techniki. Treningi będą prowadzone według metod nie odbiegających od treningów AT Czarni Sosnowiec. Aby uczestniczyć w zajęciach trzeba dokonać konsultacji z trenerem koordynatorem. Opłata za treningi wynosi 20zł za trening dla zawodników AP Czarni Sosnowiec .

TRENER KOORDYNATOR AKADEMII TECHNIKI CZARNI SOSNOWIEC
DAWID RZEPLIŃSKI
514-968-440

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

 

 

TRENING :

Grupy Master Skills w miesiącach zimowych mają wolne od treningów Akademii Techniki ,jednakże zapraszamy do grup Benfica ,Barcelona i Ajax na treningi które będą się odbywać w sezonie zimowym ! Więcej informacji u trenera  ; 514-968-440

 

„Ferie z Techniką”☃️
Serdecznie zapraszamy na treningi Akademii Techniki które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii zimowych !
W dniach 11.02.2018-15.02.2018

➡️Treningi odbywać się będą w godzinach porannych codziennie od poniedziałku do piątku w danym tygodniu.

➡️Cel treningów – Doskonalenie techniki specjalnej piłki nożnej.

OBIEKT-Czarni Sosnowiec
Zapisy – Trener Dawid Rzepliński
📱514-968-440

MASTER SKILLS LEVEL 1 (2010,2011)-widzimy się w MARCU !

-SKIBA ,SKIBA, BALIŃSKI , JABCZYŃSKI

-PÓŁTORAK,SZAFIRSKI,ZYNEK,DUDA

 

 

MASTER SKILLS LEVEL 2 (2008,2009)-WIDZIMY SIĘ W MARCU

Strzelecki.Opałka,Jamroży,Biedroń, Socha,Madej,Pietrzyk,Pryjomski

 

 

 

MASTER SKILLS LEVEL 3 (2006,2007)- WIDZIMY SIĘ W MARCU

GOIK,KONIECZKO,SZLĘK,GÓRSKI,PIOTROWSKI,SMAGLIJEWSKI,RUMIŃSKI,Przybylski

 

 

 

 

AJAX AMSTERDAM U-10 -  GODZINA 9.15 10.15

-ROGACKI,GARBACZYK,BRYŚ,SZCZEPEK  ,BAREJA, NOWAK,Szuliński,Zając

 

BARCELONA U-10 GODZINA 9.15-10.15

-KUZIOR ,CISOWSKI,WÓJCIK,LUKOSZEK,KRÓL,BABUCH,Misztal,Sudomierski,Nosal,Przetak

 

BENFICA LIZBONA-U14 -   8.00-9.00

-Jastrząb, Szczurek, Seweryn, Jagieła, Konig, Szmer,  , Zygulska, Majchrzak , Selmaj , Kot,Kozioł ,Korocinski,Bakentsztos

 

 

 

 

 

REGULAMIN AKADEMII TECHNIKI

 

-GODZINY TRENINGÓW W PRZYSZŁYCH TYGODNIACH MOGĄ ULEC ZMIANIE ZE WZGLĘDU NA MECZE LIGOWE ORAZ INNE SPRAWY ORGANIZACYJNE PROSIMY O ZROZUMIENIE

-WSZELKIE INFORMACJĘ DOTYCZĄCE TRENINGÓW,ZMIAN ,GODZIN ORAZ GRUP TRENINGOWYCH BEDĄ PODAWANE TYLKO NA STRONIE INTERNETOWEJ

-GRUPY MASTER SKILLS PROSZĘ O INFORMOWANIE O NIEOBECNOŚCIACH NA TRENINGACH TAK ABY MOŻNA POWOŁAĆ ZAWODNIKA Z LISTY REZERWOWYCH- BRAK TAKIEJ INFORMACJI BĘDZIE SKUTKOWAĆ SKREŚLENIEM Z TRENINGÓW TECHNIKI-WIADOMOŚĆ SMS DO TRENERA

-GRUPY TRENINGOWE AJAX I BENFICA PROSZĘ O INFORMACJĘ O NIEOBECNOŚCIACH NA TRENINGACH-WIADOMOŚĆ SMS DO TRENERA

-GRUPY TRENINGOWE AJAX I BENFICA PROSZĘ O DOKONYWANIE WPŁAT NA PIERWSZYM TRENINGU ZA CAŁY MIESIĄC TRENINGOWY-BRAK WPŁATY SKUTKOWAĆ MOŻE ZAJĘCIEM MIEJSCA PRZEZ INNEGO ZAWODNIKA

TRENER -RZEPLIŃSKI 514 968 440

Umiejętności techniczne Trener Dawid Rzepliński.

Akademia Techniki Czarni Sosnowiec

 

Akademia Techniki powstała z myślą rozwoju zawodników trenujących na co dzień w naszym klubie. Założycielem projektu jest Trener Dawid Rzepliński na co dzień pracujący w Zagłębiu Sosnowiec  oraz Mariusz Majewski koordynator Akademii Czarni Sosnowiec.

Dawid Rzepliński to pomysłodawca Akademii który stworzył program szkolenia oraz będzie  prowadził treningi. Trener z Licencją UEFA B, Trener Coerver Coaching, Instruktor Piłki Nożnej AWF Katowice ,odbył staż w Legii Warszawa oraz  lutym będzie uczestniczył w stażu w Benfice Lizbona która została w 2015 nagrodzona najlepszą akademia wychowującą młodych zawodników na świecie.

Treningi Techniki mają na celu rozwój indywidualnych umiejętności piłkarskich tak aby zawodnicy mogli rywalizować na jak najwyższym poziomie. Dzisiejsza piłka nożna jest bardzo zaawansowanym sportem w wielu płaszczyznach ze względu na aspekty motoryczne, taktyczne ,techniczne czy mentalne dlatego moim zdaniem rozwój indywidualnych umiejętności młodych zawodników pozwoli na to aby mogli oni rozwijać się kompletnie. Musimy zwrócić szczególną uwagę na jednostkę.- Dawid Rzepliński

Nasze treningi będą traktowane jako „ korepetycje „ które mają nam pomóc w rozwoju najlepszych cech zawodnika lub poprawy danych umiejętności. W dzisiejszych czasach coraz mniej jest gry ulicznej gdzie młodzi zawodnicy mogą doskonalić elementy techniczne ,wykonywać zwody , strzały ,czy podania w różnych warunkach ,co doskonali ich umiejętności . Dlatego Akademia Techniki ma pozwolić aby te umiejętności były rozwijane w sposób jak najbardziej optymalny.

Szkolenie zawodników w Akademii Techniki Czarni Sosnowiec

Przeznaczone jest dla zawodników do kategorii wiekowej U-12  ta kategoria jest określana  jako "złoty wiek nauki". W tym okresie zawodnicy potrafią się nauczyć techniki w szybkim czasie. Mogą rozpocząć naukę trudniejszych elementów technicznych.

Treningi w Akademii są podzielone na trzy bloki :

MASTER SKILLS LEVEL 1  U-12

MASTER SKILLS LEVEL 2  U-10

MASTER SKILLS LEVEL 3  U-8

Każdy poziom w danej grupie wiekowej ma określone założenia oraz program szkolenia który pozwoli płynnie przechodzić z Levelu na Level w dalszym rozwoju zawodnika.

Trening techniki prowadzony będzie w 8 osobowej grupie zawodników. Trenerzy  danej kategorii wiekowej  będą wyłaniali po 4 zawodników którzy będą uczestniczyć w treningach.

Trening techniki będzie dodatkową jednostką treningową którą ma zapewnić rozwój umiejętności indywidualnych zawodników nie ingerując w trening drużynowy .

 

 

TRENINGI TECHNIKI DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAWODNIKÓW

Nasza Akademia Techniki również będzie prowadzić treningi dla wszystkich chętnych zawodników którzy chcą podnosić swoje umiejętności indywidualne.

Szkolenie również jest podzielone na trzy bloki oraz tak jak w treningach Master Skills mają one  określone założenia oraz program szkolenia.

Bloki treningowe :

 

    FC BARCELONA      -  U 18

    BENFICA LIZBONA   - U 14

    AJAX AMSTERDAM  - U 11

Chętni zawodnicy Akademii Czarni Sosnowiec oraz klubów partnerskich mogą czynnie uczestniczyć w treningach techniki. Treningi będą prowadzone według metod nie odbiegających od treningów AT Czarni Sosnowiec. Aby uczestniczyć w zajęciach trzeba dokonać konsultacji z trenerem koordynatorem. Opłata za treningi wynosi 20zł za trening dla zawodników AP Czarni Sosnowiec.

 

Sukces to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza, a przede wszystkim miłość do tego co robisz”

 

TRENER KOORDYNATOR AKADEMII TECHNIKI CZARNI SOSNOWIEC

DAWID RZEPLIŃSKI

514-968-440

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama