Treningi

BARDZO PROSIMY ABY DO 15 każdego miesiąca BYŁY UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE :)

#zostanwdomu

TRENER PROWADZĄCY: KAMIL BATÓG

NR.TEL: 667-283-400

-------------- TRENINGI --------------

Poniedziałek:
- Grupa A   16:00-17:00
(hala)

ŚRODA:

- Grupa A   16:00-17:00
- Grupa B   17:00-18:00

(Hala)

Grupa B 16.00-17.00

(Hala)

---------- Podział Grup Treningowych ----------

GRUPA A

Kacper Ksiąrzek, Białas Natalia, Derek Kacper, Uliniarz Adam, Szkutnik Bruno, Szkutnik Alan, Węcel Tymon,    Zasada Wiktor, Halam Dominikl,Mateusz Soborak, Piekarski Mikołaj, Alex Schab,

GRUPA B

Piórkowski Leon, Mędrzak Adam, Włodawski Jan,  Siąkała Olaf, Kramarz Franciszek, Wątor Kornelia, Oliwia Krajewska, Kajetan Zabłocki,  Oliwier Zatorski, Szymon Szczęsny,Kaczmarek Jakub,Perek Jakub, Żerucha Nataniel, Wójcik Kamil, Sikora Nikodem,

Kaja Kołodziejczyk.

Treningi od Listopada odbywają się na Hali na obiekcie CKZIU

Informacja od Trenera Techniki:

Zaczynamy od września.

Witam, Drodzy Trenerzy
Akademia Techniki Czarni Sosnowiec dla waszych zawodników i zawodniczek startuje od września.
Obecnie treningi odbywały się w weekendy jednak to kolidowało z meczami i razem z koordynatorem doszliśmy do tego aby treningi były prowadzone w poniedziałki .
Jest to dzień gdzie zawodnicy są po meczach mistrzowskich i możemy traktować tą jednostkę i ten dzień inaczej niż inne dni w waszych mikro cyklach. Tworzymy do tego nowe bloki treningowe oraz to Wy Trenerzy sami przysyłacie do mnie zawodników na trening.

Poniedziałek :

MASTER SKILLS LEVEL 1 – 2012,2011,2010 godz.19.00-20.00
MASTER SKILLS LEVEL 2 – 2009,2008,2007 godz. 20.00-21.00
Rezygnujemy z 3 blokowego podziału na dwu blokowy tak aby nie kolidowało to z treningami I innymi sprawami dotyczącymi waszej pracy.
Każdy Trener ma obowiązek delegować po 4 zawodników na dany trening ( wysyłamy najbardziej uzdolnionych zawodników )
Prosimy aby wpisać dany termin oraz godziny do waszych harmonogramów na stronach internetowych.

To ja będę decydował którzy zawodnicy będą uczestniczyć w darmowych zajęciach (Trener Batóg).

OFERTA DLA KAŻDEGO ZAWODNIKA

Chętni zawodnicy Akademii Czarni Sosnowiec oraz klubów partnerskich mogą czynnie uczestniczyć w treningach techniki. Treningi będą prowadzone według metod nie odbiegających od treningów AT Czarni Sosnowiec. Aby uczestniczyć w zajęciach trzeba dokonać konsultacji z trenerem Dawidem Rzeplińskim. Opłata za treningi wynosi 20zł za trening. Planowane zajęcia 4 razy w miesiącu (weekendy )
Oferta jest skierowana dla każdego zawodnika Czarni Sosnowiec-od 2004 do najmłodszych roczników. Proszę o informowanie zawodników o treningach Akademii Techniki