Harmonogram treningów

TRENER Prowadzący:

Kamil Batóg - NR.TEL:
667 - 283 - 400

GR A  - ZAWODNICY --->  Strzelecki Daniel, Jamroży Julia, Sobala Maja, Wróbel Wiktor, Biedroń Aleksander, Królikowski Filip, Kuzior Dawid, Wędzik Kosma, Opałka Michał,Babuch Filip, Pierścionek Oliwier, Nawrot Jakub, Antoni Więcławek.

------> TRENING    :  Lato  - Poniedziałek   - 17.30 - 19.00

miejsce: Sosnowiec, ul. Mireckiego - Boisko sztuczne 1/4

------> TRENING MOTORYKI   :  Lato   - Środa   - 17.30 - 19.00

miejsce: Sosnowiec, ul. Mireckiego - Boisko sztuczne 1/4

------> TRENING    :  Lato  - Piątek   - 17.30 - 19.00

miejsce: Sosnowiec, ul. Mireckiego - Boisko sztuczne 1/2

II. FIZJOTERAPEUTA

Od stycznia 2019r. w Akademii Piłkarskiej Czarni Sosnowiec będzie do dyspozycji fizjoterapeuta, który będzie dostępny w każdy poniedziałek od 18:00 - 20:00. Zawodnik który ulegnie kontuzji na treningu lub meczu klubowym ma obowiązek udać się do fizjoterapeuty i dopiero po konsultacji z w/w lekarzem, trener decyduje czy zawodnik będzie trenował czy nie. Nie ma możliwości podejmowania decyzji o nietrenowaniu  bez konsultacji z fizjoterapeutą klubowym.

------------ GR B ------------

GRUPA ORLIK MŁODSZY E2
ROCZNIK 2009

TRENER PROWADZĄCY: Paulina Zawiślak

TELEFON : 536-572-424

GR B - ZAWODNICY :  Bielecki, Depta, Kłap, Kwiecień, Kubiczek, Różycki, Szczepanek, Tytko, Wawrzeń, Wójcik, Misztal, Ziemba, Knobloch

INFORMACJE DLA RODZICÓW !!!!!

I. Uwaga od stycznia wzrasta kwota składki za treningi do 100 zł.

Decyzją Zarządu Klubu składki członkowskie od 1.01.2019r. będą wynosić 100zł. Poniżej zamieszczony został regulamin odnośnie płacenia składek. Proszę o zapoznanie się i stosowanie do zasad regulaminu

§1. Zasady ogólne

1. Warunkiem przyjęcia do Akademii Piłkarskiej KKS Czarni Sosnowiec (zwaną dalej Akademią Piłkarską) jest wypełnienie i podpisanie deklaracji członkowskiej (dostępnej u trenera danego zespołu/rocznika) oraz wykonanie badań lekarskich niezbędnych przy wysiłku sportowym, powtarzanych, co pół roku na zlecenie klubu.
  2. Deklaracja członkowska określa status zawodników jako członków-uczestników KKS „Czarni” Sosnowiec (zgodnie z pkt. 4, § 12,Rozdz. III Statutu KKS „Czarni” Sosnowiec)
  3. Członkostwo w Akademii Piłkarskiej ma charakter odpłatny i dobrowolny.
  4. Opłata członkowska wynosi 100zł/miesiąc i uiszczana jest w sekretariacie klubu.
  5. Składka członkowska opłacana jest 11 miesięcy w roku. W związku z powyższym lipiec jest miesiącem bezskładkowym. Składka członkowska nie podlega zmniejszeniu bądź umorzeniu w przypadku wyjazdów np. w okresie ferii bądź wakacji.
  6. Składka ta nie jest opłatą za jakąkolwiek usługę świadczoną przez Akademię Piłkarską a świadomą formą wsparcia Akademii Piłkarskiej KKS Czarni Sosnowiec.
  7. brak udziału w zajęciach nie zwalnia z opłaty członkowskiej,
  8. składka członkowska może zostać umorzona lub zmniejszona tylko i wyłącznie w przypadku udokumentowanej przebytej choroby (zaświadczenie lekarskie) lub kontuzji- trwającej ponad miesiąc bądź udokumentowanej trudnej sytuacji materialnej za zgodą Zarządu KKS Czarni Sosnowiec w terminie 10 dniu od zakończenia choroby/kontuzji.
  9. Członkowie Akademii Piłkarskiej którzy zalegają z płatnościami przez okres 3 miesięcy będą automatycznie skreśleni z listy zawodników.
  10. w przypadku nie zgłoszonej nieobecności trwającej dłużej niż miesiąc trener prowadzący wykreśla danego zawodnika/-czkę z listy członków Akademii Piłkarskiej. Wobec powyższego ponowne przyjęcie zawodnika/-czkę w poczet członków Akademii Piłkarskiej, a co za tym idzie na zajęcia treningowe jest możliwe poprzez uregulowanie zaległości oraz uiszczenie opłaty za następny miesiąc z góry.
  11. W przypadku zalegania z płatnościami składek członkowskich Zarząd klubu lub osoba upoważniona ma prawo wysłać ponaglenie dotyczące uregulowania opłat

II. FIZJOTERAPEUTA

III. APLIKACJA sport BM

Program komunikacji pomiędzy trenerem a rodzicami związku z powyższym proszę o dosłanie adresów email rodziców do trenerki.

IV. PLAN TRENINGÓW grupa B

Poniedziałek 24.02.2020 godz.19:00

Trenerka P. Zawiślak/ W. Kuciewicz

Środa 26.02.2020. godz. 19:00

trenerka P. Zawiślak/ W. Kuciewicz

boisko KKS Czarni Sosnowiec

Czwartek 27.02.2020. godz. 19:00

trenerka P. Zawiślak/ W. Kuciewicz

boisko KKS Czarni Sosnowiec

Trenujemy w sprzęcie klubowym. Na trening przynosimy wodę, ochraniacze. Proszę o punktualne odbieranie dzieci po treningu.