KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 265, wczoraj: 803
ogółem: 520 486

statystyki szczegółowe

Zegar

Harmonogram treningów

WPLAN TRENINGÓW

GRUPA Żak starszy F1
ROCZNIK 2009

BARDZO PROSIMY ABY DO 10 każdego miesiąca BYŁY UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE :)

W WOLNEJ CHWILI W DOMACH ĆWICZYMY;)

https://www.youtube.com/watch?v=U4liSTvS0Jw&list=PLbOIJP2UMEFt4NuYVDBdz8wxNeEs06eH0&index=1

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW DO 31 Października 2017

ROCZNIK 2009
 

Wtorek gr A : 16.30 - 17.45
             gr B: 17.45 - 19.00
 
Czawrtek: gr B 16.30 - 17.45
                gr A 17.45 - 19.00
 
BADANIA OKRESOWE : (każdy zawodnik przynosi Mocz, Krew, EKG ) 

Grupa A - 07.11.2017 - godz. 16:30
 
Grupa B - 07.11.2017 - godz. 17:30
 
Opłata 30 zł - Zbiera trener Kamil - 31.10 (na treningu)

Wtorek gr C - 18:00 - 19:15
Piątek gr C -  18:45 - 20:00

 
BADANIA OKRESOWE : (każdy zawodnik przynosi Mocz, Krew, EKG ) 
 
 Grupa C - 23.10 .2017 - godz. 16:30
 
Opłata 30 zł - Zbiera trener Krzysiek - do 20.10 ( na każdym treningu )

(Boisko al. Mireckiego 31 - w razie nie pogody będzie informacja o hali )




 

Grupa A:

 
1. Strzelecki Daniel
2. Jamroży Julia
3. Sobala Maja
4. Wróbel Wiktor
5. Cudak Emil
6.Misztal Bruno
7. Królikowski Filip
8. Kuzior Dawid
9. Wędzik Kosma 
10. Wójcik Kacper
11. Opałka Michał
12. Babuch Filip
13.Nowak Dominik
14. Hospod Adam
 
Grupa B:
 
1. Kaława Michał (info)
2. Podsiadło Jakub
3. Różycki Radosław
4. Wyszyński Michał
5. Bednarz Łukasz
6. Bednarz Nikodem
8. Jaromin Nathan
9. Fryc Michał (info)
10. Ozen Miroglu
11. Szczepanek Tymon
12. Gałużny Piotr
13. Skrzelowski Szczepan
14. Wałczyk Adrian
15.Tomczyk Kacper (info)
16. Woierzbicki Szymon
 
Grupa C ( Trener Szczepanik Krzysztof nr tel:514 631 363 )
 
1. Szwec Milena 
2. Tomasik Jakub
3. Ambrosiewicz Oskar
4. Różyc Adam
5. Gawor Dominik (info)
7. Gawły Wojciech  (info)
8. Chaberka Bartosz
9. Kochan Marcel
10. Dratwa Michał (info)
11. Skóra Kamil (info)
12. Kalicki Łukasz (info)
13. Mirga Borys
14. Obierak Gabriel (info)
15. Kwiecień Oliwier
16. Korpal Dominik
17. Bielecki Dawid
18. Wałczych Adrian
19. Panek Amelia
20. Nawrot Jakub
21. Szczebiński Szymon
22. Szmal Oskar
23. Tytko Adrian
24. Majchrzyk Anna
25. Wawrzeń Filip.
26. Korzec Oskar 
 
(info) - osoby które jeszcze nie potwierdziły przystąpienia do treningów.
 
Każda nowa osoba musi wypełnić deklarację członkowską, oraz uiścić wpłatę. (druki u trenera lub w sekretariacie) 
 
Każdą nową osobę która chce przystąpić do treningów od obecnego sezonu proszę o kontakt tel z Trenerem Kamilem.
Docelowa grupa dla nowych osób to C.
 
W przypadku kolejnych zgłoszeń będzie utworzona grupa D.

 

TRENER PROWADZĄCY: KAMIL BATÓG

tel: 667 - 283 - 400

TRENER ASYSTENT : KRZYSZTOF SZCZEPANIK

tel: 514-631-363

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama