KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

Harmonogram treningów

-------- Aktualności ------

(info) - osoby które jeszcze nie potwierdziły przystąpienia do treningów.

Każda nowa osoba musi wypełnić deklarację członkowską, oraz uiścić wpłatę od 1.01.2019 100zł/mes. (druki u trenera lub w sekretariacie)

Każdą nową osobę która chce przystąpić do treningów od obecnego sezonu proszę o kontakt tel z Trenerem Kamilem.

BARDZO PROSIMY ABY DO 10 każdego miesiąca BYŁY UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE :)

INFORMACJE DLA RODZICÓW !!!!!

I. Uwaga od stycznia wzrasta kwota składki za treningi do 100 zł.

W WOLNEJ CHWILI W DOMACH ĆWICZYMY;)

-------- Aktualności -------

„Ferie z Techniką”☃️
Serdecznie zapraszamy na treningi Akademii Techniki które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii zimowych !
W dniach 11.02.2018-15.02.2018

➡️Treningi odbywać się będą w godzinach porannych codziennie od poniedziałku do piątku w danym tygodniu.

➡️Cel treningów – Doskonalenie techniki specjalnej piłki nożnej.

OBIEKT-Czarni Sosnowiec
Zapisy – Trener Dawid Rzepliński
📱514-968-440

PLAN TRENINGÓW

------------ GR A ------------

GRUPA Orlik Młodszy E2
ROCZNIK 2009

TRENER Prowadzący:

Kamil Batóg - NR.TEL:
667 - 283 - 400

GR A  - ZAWODNICY --->  Strzelecki Daniel, Jamroży Julia, Sobala Maja, Wróbel Wiktor, Biedroń Aleksander, Królikowski Filip, Kuzior Dawid, Wędzik Kosma, Opałka Michał,Babuch Filip, Pierścionek Oliwier, Nawrot Jakub

------> TRENING    :  Zima  - Poniedziałek   - 16.15 - 17.30

miejsce: Sosnowiec, ul. Mireckiego - Boisko sztuczne 1/4

------> TRENING    :  Zima   - Wtorek   - 16.15 - 17.30

miejsce: Sosnowiec, ul. Mireckiego - Boisko sztuczne 1/4

------> TRENING    :  Zima  - Czwartek   - 16.15 - 17.30

miejsce: Sosnowiec, ul. Mireckiego - Boisko sztuczne 1/4

II. FIZJOTERAPEUTA

Od stycznia 2019r. w Akademii Piłkarskiej Czarni Sosnowiec będzie do dyspozycji fizjoterapeuta, który będzie dostępny w każdy poniedziałek od 18:00 - 20:00. Zawodnik który ulegnie kontuzji na treningu lub meczu klubowym ma obowiązek udać się do fizjoterapeuty i dopiero po konsultacji z w/w lekarzem, trener decyduje czy zawodnik będzie trenował czy nie. Nie ma możliwości podejmowania decyzji o nietrenowaniu  bez konsultacji z fizjoterapeutą klubowym.

------------ GR B ------------

GRUPA ORLIK MŁODSZY E2
ROCZNIK 2009

TRENER PROWADZĄCY:

Anna Polok - TELEFON : 515-091-904

„Ferie z Techniką”☃️
W dniach 11.02.2018-15.02.2018

➡️Cel treningów – Doskonalenie techniki specjalnej piłki nożnej.

OBIEKT-Czarni Sosnowiec
Zapisy – Trener Dawid Rzepliński
📱514-968-440

GR B - ZAWODNICY :  Bielecki, Depta, Fryc, Gałużny, Gawór D, Gawór W, Ghrairi, Jaromin, Kłap, Kwiecień, Kubiczek, Podsiadło, Różycki, Szczepanek, Tytko, Wałczyk, Wawrzeń, Wyjadłowski, Wójcik, Misztal

INFORMACJE DLA RODZICÓW !!!!!

I. Uwaga od stycznia wzrasta kwota składki za treningi do 100 zł.

Decyzją Zarządu Klubu składki członkowskie od 1.01.2019r. będą wynosić 100zł. Poniżej zamieszczony został regulamin odnośnie płacenia składek. Proszę o zapoznanie się i stosowanie do zasad regulaminu

§1. Zasady ogólne

1. Warunkiem przyjęcia do Akademii Piłkarskiej KKS Czarni Sosnowiec (zwaną dalej Akademią Piłkarską) jest wypełnienie i podpisanie deklaracji członkowskiej (dostępnej u trenera danego zespołu/rocznika) oraz wykonanie badań lekarskich niezbędnych przy wysiłku sportowym, powtarzanych, co pół roku na zlecenie klubu.
  2. Deklaracja członkowska określa status zawodników jako członków-uczestników KKS „Czarni” Sosnowiec (zgodnie z pkt. 4, § 12,Rozdz. III Statutu KKS „Czarni” Sosnowiec)
  3. Członkostwo w Akademii Piłkarskiej ma charakter odpłatny i dobrowolny.
  4. Opłata członkowska wynosi 100zł/miesiąc i uiszczana jest w sekretariacie klubu.
  5. Składka członkowska opłacana jest 11 miesięcy w roku. W związku z powyższym lipiec jest miesiącem bezskładkowym. Składka członkowska nie podlega zmniejszeniu bądź umorzeniu w przypadku wyjazdów np. w okresie ferii bądź wakacji.
  6. Składka ta nie jest opłatą za jakąkolwiek usługę świadczoną przez Akademię Piłkarską a świadomą formą wsparcia Akademii Piłkarskiej KKS Czarni Sosnowiec.
  7. brak udziału w zajęciach nie zwalnia z opłaty członkowskiej,
  8. składka członkowska może zostać umorzona lub zmniejszona tylko i wyłącznie w przypadku udokumentowanej przebytej choroby (zaświadczenie lekarskie) lub kontuzji- trwającej ponad miesiąc bądź udokumentowanej trudnej sytuacji materialnej za zgodą Zarządu KKS Czarni Sosnowiec w terminie 10 dniu od zakończenia choroby/kontuzji.
  9. Członkowie Akademii Piłkarskiej którzy zalegają z płatnościami przez okres 3 miesięcy będą automatycznie skreśleni z listy zawodników.
  10. w przypadku nie zgłoszonej nieobecności trwającej dłużej niż miesiąc trener prowadzący wykreśla danego zawodnika/-czkę z listy członków Akademii Piłkarskiej. Wobec powyższego ponowne przyjęcie zawodnika/-czkę w poczet członków Akademii Piłkarskiej, a co za tym idzie na zajęcia treningowe jest możliwe poprzez uregulowanie zaległości oraz uiszczenie opłaty za następny miesiąc z góry.
  11. W przypadku zalegania z płatnościami składek członkowskich Zarząd klubu lub osoba upoważniona ma prawo wysłać ponaglenie dotyczące uregulowania opłat

II. FIZJOTERAPEUTA

III. APLIKACJA sport BM

Program komunikacji pomiędzy trenerem a rodzicami związku z powyższym proszę o dosłanie adresów email rodziców do trenerki.

IV. PLAN TRENINGÓW grupa B

Jednostka treningowa trwa 90 minut. Czas treningu uzależniony jest od warunków pogodowych, ilości zawodników oraz celów treningu, decyzję podejmuje trenerka w dniu treningu.

Po dostarczeniu dziecka na trening proszę rodziców o pozostanie i uzyskanie informacji odnośnie czasu trwania jednostki treningowej

Proszę o punktualne odbieranie dzieci po treningu!!!!!!!!!!

ZBIÓRKA NA TRENING 15 MINUT PRZED TRENINGIEM!!!!!!!!!

PONIEDZIAŁEK 21.01.2019r. godz. 16:00

WTOREK 22.01.2019r. godz. 17:30