KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 24, wczoraj: 546
ogółem: 588 257

statystyki szczegółowe

Zegar

Kadra Trenerska

Trenerzy AP Czarni Sosnowiec

Koordynator ds. szkolenia

Mariusz Majewski                                  UEFA A                 513-913-633

Junior starszy A1 (1999/00)

Piotr Wybański                                      UEFA B                 509-876-080

Junior młodszy B1 (2001/02)                                          

Sławomir Chodor                                   UEFA B                 516-636-066

Trampkarz starszych C1 (2003)

Agnieszka Drozdowska                         UEFA A                 509-017-208    

Trampkarz młodszy C2 (2004)

Anna Polok                                           UEFA A                 515-091-904    

Młodzik D1 (2005)/ koordynator Bloku Młodzik     

Wojciech Kurzydło                                 UEFA C                 509-365-305

Młodzik D1 (2005/06) II Trener

Marcin Donek                                          UEFA C                 604-464-206

Młodzik młodszy D2 (2006)              

Patryk Rumiński                                      UEFA B                 796-410-094    

Młodzik młodszy D2 (2006) II Trener

Anna Polok                                               UEFA A                 515-091-904    

Orlik E1 (2007)/ koordynator Bloku Orlik

Bartosz Górski                                         UEFA B                 609-057-854

Orlik E1 (2007) II Trener

Sławomir Chodor                                   UEFA B                 516-636-066

Orlik E1 (2007/08) II Trener

Agnieszka Drozdowska                         UEFA A                 509-017-208    

Orlik E2 (2008)

Mariusz Gierczuk                                    UEFA B                 509-631-621

Orlik E2 (2008) II Trener

Agnieszka Drozdowska                         UEFA A                 509-017-208    

Żak starszy (2009)

Kamil Batóg                                              UEFA B                 667-293-400

Żak młodszy (2010)/ koordynator Bloku Żak

Łukasz Wojtala                                        UEFA A                 509-991-091

Skrzat starszy (2011)/ koordynator bloku skrzat

Patrycja Luty                                            UEFA B                 501-423-742    

Skrzat młodszy (2012/13)

Patrycja Luty                                            UEFA B                 501-423-742    

 

Orlik E1 dziewczyny (2005/09)

Paulina Zawiślak                                    UEFA C                 536-572-424

Szkółka Bramkarska

Marcin Szczepowski                              UEFA B                 508-709-197

 

 

 

 

 

Reklama