KKS Czarni Sosnowiec - Akademia Piłkarska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 271, wczoraj: 803
ogółem: 520 492

statystyki szczegółowe

Zegar

treningi 16.10-22.10.2017

ROCZNIK 2011

BARDZO PROSIMY ABY DO 15 każdego miesiąca BYŁY UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE :)



W WOLNEJ CHWILI W DOMACH ĆWICZYMY;)

https://www.youtube.com/watch?v=U4liSTvS0Jw&list=PLbOIJP2UMEFt4NuYVDBdz8wxNeEs06eH0&index=1


GRUPA A
Filip Mizerski, Eryk Huta, Krzyś Batko, Mati Kałwa, Michał Soliński, Kuba Konop, Julian Skiba, Wiktor Baliński, Wiktor Uznański, Wojtek Konopka, Szymon Iwanek, Szymon Wdowik, Bruno Bagadziński, Igor Mirocha , Kuba, Konrad Siba

UWAGA!!

badania lekarskie klubowe

odbędą się 18.10.2017

proszę zrobić krew, mocz, EKG

KOSZT 30 ZL - proszę wpłacać u Trenerki na treningu w poniedziałek!!

 

 

 


TRENING

16.10.2017 - PONIEDZIAŁEK - 18:05

miejsce: boisko Czarni Sosnowiec

TRENING - brak treningu

18.10.2017 - środa  - badania

miejsce: stadion Czarni Sosnowiec

TRENING - SPARING- GKS Katowice dziewczyki
20.10.2017 - PIĄTEK

zbiórka 16:40 na miejscu!!
miejsce Katowice Rapid ul
Grażyńskiego 51
Kadra: Skiba Julian, Mateusz Kałwa, Mateusz Osman, Bruno Bagadziński, Wiktor Baliński, Filip Mizerski, Wojtek Konopka, Konrad Siba, Eryk Huta
Proszę do 17.10 (wtorek) o informacji na temat obecności bądź też nie dziecka na sparingu w razie nieobecności może jechać kto inny!!

LISTA BADAŃ PROSZĘ PRZYCHODZIĆ WG GODZIN!!

 

  1. 16:30 Bagadziński Bruno
  2. 16:35 Baliński Wiktor
  3. 16:42 Batko Krzysztof
  4. 16:50 Borcz Alex
  5. 16:57 Bryk Maksymilian
  6. 17:05 Cichoń Mateusz
  7. 17: 13 Dądela Gabriel
  8. 17:20 Elżbieciak Miłosz
  9. 17:27 Hałda Marcel
  10. 17:35 Iwanek Szymon
  11. 17:42 Kluczny Jakub
  12. 17:50 Konopka Wojtek
  13. 17:57 Kozień Aurelia
  14. 18:05 Kryś Antonin
  15. 18:15 Kwiatkowski Dominik
  16. 18:22 Kuczborski Piotr
  17. 18:30 Kyzioł Gabryś
  18. 18:37 Marek Piotr
  19. 18:45 Mirocha Igor
  20. 18:52 Mizerski Filip
  21. 19:00 Wypych Artur
  22. 19:07 Rydzek Jakub
  23. 19:15 Sankowski Mateusz
  24. 19:22 Konop Kuba
  25. 19:30 Siba Konrad
  26. 19:37 Skiba Julian
  27. 19:45 Soliński Michał
  28. 19:52 Wawrzeń Wojtek
  29. 20:00 Wilczyński Tomasz
  30. 20:07 Uznański Wiktor
  31. 20:15 Huta Eryk
  32. 20:20 Dunajewska Ewa





GRUPA B
Artur Wypych, Kuba Kluczny, Sergiusz Nowak, Wiktoria Miłek, Tomasz Wilczyński, Mateusz Cichoń, Wojtek Wawrzeń, Marcel Hałda, Aurelia, Gabryś Kyzioł, Dominik Kwiatkowski, Mateusz Sankowski, Karol Konieczny, Mati Osman, Gabriel Dądela oraz NOWE OSOBY



BARDZO PROSIMY ABY DO 15 każdego miesiąca BYŁY UREGULOWANE SKŁADKI CZŁONKOWSKIE :)

W WOLNEJ CHWILI W DOMACH ĆWICZYMY;)

https://www.youtube.com/watch?v=U4liSTvS0Jw&list=PLbOIJP2UMEFt4NuYVDBdz8wxNeEs06eH0&index=1

UWAGA!!

badania lekarskie klubowe

odbędą 18.10.2017

proszę zrobić krew, mocz, EKG

KOSZT 30 ZLproszę wpłacać u Trenerki na treningu w poniedziałek!!




TRENING

16.10.2017 - PONIEDZIAŁEK - 17-18

miejsce: Boisko Czarni Sosnowiec

TRENING

20.10.2017 -piątek - 16:30 - 17:30

miejsce: stadion Czarni Sosnowiec

LISTA BADAŃ PROSZĘ PRZYCHODZIĆ WG GODZIN!!
 

  1. 16:30 Bagadziński Bruno
  2. 16:35 Baliński Wiktor
  3. 16:42 Batko Krzysztof
  4. 16:50 Borcz Alex
  5. 16:57 Bryk Maksymilian
  6. 17:05 Cichoń Mateusz
  7. 17: 13 Dądela Gabriel
  8. 17:20 Elżbieciak Miłosz
  9. 17:27 Hałda Marcel
  10. 17:35 Iwanek Szymon
  11. 17:42 Kluczny Jakub
  12. 17:50 Konopka Wojtek
  13. 17:57 Kozień Aurelia
  14. 18:05 Kryś Antonin
  15. 18:15 Kwiatkowski Dominik
  16. 18:22 Kuczborski Piotr
  17. 18:30 Kyzioł Gabryś
  18. 18:37 Marek Piotr
  19. 18:45 Mirocha Igor
  20. 18:52 Mizerski Filip
  21. 19:00 Wypych Artur
  22. 19:07 Rydzek Jakub
  23. 19:15 Sankowski Mateusz
  24. 19:22 Konop Kuba
  25. 19:30 Siba Konrad
  26. 19:37 Skiba Julian
  27. 19:45 Soliński Michał
  28. 19:52 Wawrzeń Wojtek
  29. 20:00 Wilczyński Tomasz
  30. 20:07 Uznański Wiktor
  31. 20:15 Huta Eryk
  32. 20:20 Dunajewska Ewa







 

 

 

 

 

TRENER PROWADZĄCY: PATRYCJA LUTY

rocznik 2011

NR.TEL: 501-423-742

 

KOORDYNATOR BLOKU SKRZAT:

PATRYCJA LUTY

NR.TEL: 501-423-742

 

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników mających rozpocząć przygodę z piłką nożną w jednej z najlepszych akademii w regionie !

NABÓR TRWA !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Reklama