Turniej "Rodzinne granie w piłę"- Będzin (Grodziec)

• autor: adminczarni1, 2014-06-06 09:48

W dniu 07.06.14 zostanie rozegrany turniej z okazji Dnia Dziecka dla rocznika 2005 pt: "Rodzinne granie w piłę". Podczas turnieju organizator przewidział wiele dodatkowych atrakcji min: grillowanie, turniej "Ojciec i Syn"- gdzie, każdy Tata (ewentualnie Mama) może wraz z dzieckiem wziąć udział oraz turniej piłki nożnej dla rodziców itd. Wpisowe wynosi ok. 10zł od uczestnika. Zbiórka o 9:40 w Będzinie-Grodźcu na ul. Kijowskiej 2a.

KADRA:Leżucha, Redziak, Soliński, Malborski, Ożóg, Hohne, Otwinowski, Lachór, Krakowiak, Włochowicz, Chwastek, Bełka, Tarasek, Kopeć, P.Mleczek, K.Mleczek, Krumm.

KADRA RODZICÓW: p.Redziak, p. Malborski, Kacper Malborski, p. Ożóg, p. Tarasek, p. Mleczek,     p. Ockoś.

ZABIERAMY: sprzęt meczowy (niebieski), ochraniacze, woda do picia, obuwie piłkarskie.