Turnieje halowe luty/marzec

• autor: adminczarni1, 2015-03-15 15:39

Na przełomie lutego i marca 2015 nasze drużyny wzięły udział w kilku turniejach halowych. 28 lutego drużyna Młodzików Młodszych zajęła 5 miejsce w turnieju o puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie, a nasza zawodniczka Daria Długokęcka została wyróżniana nagrodą indywidualną w postaci piłki z podpisami zawodników Podbeskidzia Bielsko- Biała.

W innym turnieju: o Puchar Prezasa RKS Grodziec Będzin dla rocznika 2005 nasza drużyna w I fazie turnieju rywalizowała z drużynami BK-SPORT Będzin oraz Unią Kosztowy. Niestety nasi chłopcy weszli w turniej słabo przegrywając z BK-SPORT 0-3 i z Unią Kosztowy aż 0-4.W drugiej fazie turnieju zmierzyliśmy się z Zagłębiem Sosnowiec 0-0 oraz po raz kolejny z Unią Kosztowy 2-1 (bramki: W.Soliński, S.Wiśniewski) i zdobywając 4 pkt wygraliśmy grupę pocieszenia zajmując 4 miejsce. Na pewno cieszy ambicja oraz wola walki pokazana w drugiej fazie turnieju a zwycięstwo z bardzo dobrą drużyną Unii traktujemy jako dobry prognostyk na przyszłość natomiast trzeba ciężko pracowac nad skutecznością oraz eliminacją indywidualnych błędów.

Po południu na hali w Będzinie- Łagiszy na parkiet wbiegli maluchy z rocznika 2007 i 2008. Zespoły rywalizowały ze sobą w formie 3+1, co dawało gwarancję dużej ilości goli. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna Trenerki Patrycji Luty. Chłopaki i Dziewczyny z grupy Diamentowej wygrali 4 mecze (AP Krzeszowice, FA Zawiercie, BK-Sport Będzin, Zagłębie Sosnowiec) i uznali wyższość jedynie drużyny GKS Katowice. Oczywiście w takiej formie rywalizacji wynik jest sprawą mniej istotną natomiast musi cieszyć fakt, że podopieczni Trenerki czynią stałe postępy i indywidualnie należeli do najlepszych na turnieju. Poza tym był to pierwszy występ na tego typu imprezie naszych "Diamencików".

W tym samym czasie po drugiej stronie parkietu rywalizowały drużyny z r. 2007 Trenera Bartosza Górskiego. Drużynie udało się wygrać w meczach z Zagłębiem Sosnowiec i BK- SPORT II, zremisować z BK-SPORT I oraz przegrać z AP Krzeszowice i GKS Katowice.

Na zakończenie wszyscy mali uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale z udział w turnieju oraz gorące oklaski od licznie zgromadzonej publiczności.

W dniu 1 marca odbyło się turniej o Puchar Prezesa BBTS Podbeskidzie dla rocznika 2004, 3 miejsce zajęła nasza drużyna wygrywając z Podbeskidziem II 3-2 (bramki D.Malec-2 oraz W.Malec) oraz z Drzewiarzem Jasienica 2-0 (D. Malec oraz I.Huta), remisując z Rekordem Bielsko-Biała 0-0 i minimalnie przegrywając z Podbeskidziem I 1-2 (A. Kozłowski) i Beskidem Gilowice (I.Huta). Po raz Kolejny wyróżniona nagrodą indywidualną wyróżniona została nasza Zawodniczka Dominika Misztal.

nowa-galeria-6034785.jpg nowa-galeria-6034786.jpg nowa-galeria-6034787.jpg