start żeńskich rozgrywek młodzieżowych

• autor: adminczarni1, 2015-09-22 20:03

Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że KKS Czarni Sosnowiec od tego sezonu zgłosił do rozgrywek PZPN oraz podokręgu Tychy dwie żeńskie- młodzieżowe drużyny piłkarskie.
W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek U-13 mogą występować dziewczyny urodzone w latach 2003-2005, natomiast w Kobiecej Lidze Orlika w latach 2000-2003.

Opis w rozwinięciu...

12 września w pierwszym turnieju KLO rozgrywanym na obiektach KKS Czarni Sosnowiec nasz młodziutki zespół (zdecydowana większość dziewczyn z r.2003) odniósł następujące wyniki:
Czarni - Istebna 1-5
Czarni- Katowice 0-6
Czarni- Goczałkowice 1-0
Czarni- Polonia Tychy 0-5
Czarni- Mitech Żywiec 0-7
Czarni- Gliwice 0-3
Czarne zagrały w składzie:
1.Agata Kędzierska 2. Daria Długokęcka 3. Dominika Jurecka 4. Wiktoria Michalec 5. Emilia Michalik 6. Kinga Wójcik 7. Karolina Woźniakowska
Najlepszą zawodniczką w naszym zespole była reprezentantka województwa śląskiego w kat. U-13 Daria Długokęcka strzelec 2 bramek.

20 września z kolei odbył się turniej w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek. Organizatorem był Mitech Żywiec a turniej odbył się w Milówce. Drużyna trenerki Agnieszki Drozdowskiej pokazała się z dobrej strony odnosząc następujące wyniki:
Mitech Żywiec- Czarni 0-0
Polonia Tychy- Czarni 0-0
Polonia Bytom - Czarni 1-0
Gol Częstochowa - Czarni 2-0
Naszym Dziewczynom należą się duże słowa uznania, ponieważ z uwagi na kontuzje oraz choroby dziewczyny pojechały w okrojonym składzie i grały przez cały turniej bez możliwości zmiany.
Drużyna Młodziczek grała w następującym składzie: Jurecka- Woszkowska, Długokęcka, Stroińska, Tyrakowska, Zalewska, Sas, Koronkiewicz, Bassa.

Korzystając z okazji pragniemy zaprosić wszystkie dziewczyny wykazujące chęć gry w żeńskich rozgrywkach młodzieżowych na treningi do KKS Czarni Sosnowiec. Treningi odbywają się zawsze we wtorki o 18.00 pod okiem byłej reprezentantki Polski oraz Trenerki zespołu Ekstraligi Agnieszki Drozdowskiej.