konferencja szkoleniowa

• autor: adminczarni1, 2015-10-14 21:49

W dniu 13.10.2015 odbyła się konferencja szkoleniowa z cyklu Akademia Grassroots organizowana przez Śląski Związek Piłki Nożnej oraz AWF Katowice. Wykłady nt. nowych trendów szkolenia dzieci i młodzieży wygłosili Paweł Janas (trener min. rep. Polski i Legii Warszawa), Dariusz Gęsior (trener koordynator Ruch Chorzów) oraz Paweł Grycmann (pracownik naukowy AWF, trener Stadion Śląski Chorzów).

Z kolei zajęcia praktyczne z zakresu treningu bramkarskiego prowadził Mirosław Dreszer (Ruch Chorzów) oraz Marcin Oślizło (Akademia Młodego Orła, AWF Katowice), który z kolei zaprezentował kilka ciekawych ćwiczeń z tematu- gry 1x1.

W konferencji uczestniczyło 2 naszych trenerów: Mariusz Majewski i Dawid Rzepliński.