wychowankowie KKS Czarni w I zespole Zagłębia!

• autor: adminczarni1, 2016-01-21 22:15

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w I zespole Zagłębia zadebiutowali byli zawodnicy KKS Czarni Sosnowiec. W meczu z Sołą Oświęcim (1-2) na ostatnie 10 minut wszedł 15- letni Jakub Lewandowski natomiast całą drugą połowę rozegrał Maciej Reder (r.98). Pierwszy przez 3 lata trenował pod okiem Bartosza Górskiego natomiast Maciej to wychowanek trenerów B. Górskiego i M. Majewskiego.

Naszym były zawodnikom życzymy powodzenia i dużo szczęścia w dalszej przygodzie z piłką nożną.

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) Matko Perdijić (80 Jakub Lewandowski) - Jovan Ninković, Edvardas Gaurilovas, zawodnik testowany, Fabian Klama, Dawid Ryndak, Radosław Syguła, Karol Słomski, Patryk Mularczyk, Michał Bajdur, Adrian Paluchowski. (II połowa) Matko Perdijić - Jan Czapla, Edvardas Gaurilovas, zawodnik testowany, Žarko Udovičić - Maciej Reder, Igor Krzykowski, Kamil Szydłowski, Maksymilian Dikof, Szymon Stach - Jakub Arak.- źródło zaglebie.eu