z cyklu Nasi Trenerzy...odc.3

• autor: adminczarni1, 2016-10-04 10:30

Dziś kolejny odcinek cyklu " Nasi Trenerzy.." w których prezentujemy sylwetki Trenerów AP Czarni Sosnowiec. W dniu dzisiejszym po lupę bierzemy naszą wychowankę i byłą zawodniczkę KKS Czarni Sosnowiec, a w tej chwili Trenerkę rocznika 2010/11 oraz 2012 Patrycję Luty...

Pati jak powszechnie jest nazywa to wychowanek i kawał historii klubu KKS Czarni Sosnowiec. Jako zawodniczka była z klubem na dobre i na złe... zdobywała laury, ale też spadała z ligi, by później 2 razy awansować. Z powodzenie, prowadziła II drużynę kobiet występującą w III Lidze. Obecnie w klubie jest specjalistą od szkolenia dzieci w kategoriach U-5 do U-8.

Zapraszamy do zapoznania się z CV naszej Trenerki:

Imię i nazwisko: Patrycja Luty

Data urodzenia: 18.02.1990

Miejsce urodzenia: Sosnowiec

Wykształcenie : wyższe magisterskie (Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach)

Aktualny klub: KKS Czarni  Sosnowiec

Licencja trenerska : Trener II Klasy

Kariera zawodowa: Czarni Sosnowiec (Halowe Mistrzostwo Polski, II wicemistrz Polski seniorek 2 awanse do ekstraligi Kobiet) kadra śląska (mistrzostwo polski juniorek) , Rolnik B.Głogówek - 1 Liga, GKS Katowice - 2 liga (Obecnie)

Sukcesy:  Halowe Mistrzostwo Polski (Czarni Sosnowiec)

Mistrzostwo Polski (Kadra Śląska Juniorek)

II Vice Mistrz Polski  (Czarni Sosnowiec)

Doświadczenie trenerskie: