Konferencja Grassroots PZPN

• autor: adminczarni1, 2016-12-02 09:36

W dniu 30 listopada na katowickim AWF z ramienia PZPN odbyła się kursokonferencja trenerska Grassroots. Tematyką główną było szkolenie dzieci w kategorii U-6 do U-12. Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych przekazano  wytyczne dotyczące pracy z dziećmi do 12 roku życia. Zajęcia obejmowały szereg aspektów, takich jak psychologia, ćwiczenie siły, trening techniczny czy organizacja gier zadaniowych. Głównymi prelegentami byli: Bartłomiej Zalewski (trener reprezentacji Polski U-16) oraz Paweł Grycmann (ŚlZPN).

Na konferencję również przybyli licznie Trenerzy z KKS Czarni Sosnowiec: Mariusz Majewski i Wojciech Kurzydło (r.2005), Weronika Klimek (orliki-dziewczynki oraz r.2007), Marta Mika (r.2006), Agnieszka Drozdowska i Ania Polok (r.2003, r. 2004) oraz Ula Bydlińska (II drużyna)