Trener Rzepliński na Lech Conference 2016

• autor: adminczarni1, 2016-12-05 22:19

W dnia 02.03.16, Trener rocznika 2002, Dawid Rzepliński  wziął udział w największej w Polsce konferencji trenerskiej Lech Conference w Poznaniu pod patronatem Lecha  Poznań . Prelegentami byli bardzo utytułowani oraz pełni wiedzy trenerzy im.  Rafał Ulatowski -szef szkolenia Lecha Poznań, dawniej były asystent Leo Beehakkera oraz trener wielu drużyn ,Marcin Dorna obecny szkoleniowej reprezentacji Polski u-21 która będzie brała udział w mistrzostwach Europy 2017, Joachim Eble –trener Fc Basel, Ivo Hain-Sparta Praga, Paulo Leitalo –dyrektor akademii Sportingu Lizbona w czasie w którym pilarzami byli Lusi Figo, Cristiano Ronaldo , Ivo Kepcija –szkoleniowiec Dinamo Zgrzeb w której  szkolili się im. Luka Modrić ,Ivan Rakitić.

Po powrocie Trener krótko skomentował swój wyjazd: "Konferencję oceniam na bardzo wysokim europejskim poziomie, jest to kolejny bodziec w moim kształceniu ,który mam zamiar wykorzystać w pracy w Akademii Czarnych . Podczas wykładu były poruszane kwestie treningowe wielu grup wiekowych im. U7  oraz U-15 której mam zaszczyt być trenerem w Czarnych tak więc dla mnie to wspaniała możliwość doskonalenia warsztatu trenerskiego."