kolejny Trener Czarnych z licencją UEFA A!

• autor: adminczarni1, 2016-12-08 17:38

...Chodzi o Trenerkę Agnieszkę Drozdowską, która obecnie prowadzi zespół w kategorii młodzik (r.2004) oraz współpracuje z Anią Polok w Trampkarzach młodszych, gdzie prowadzi klasę sportową. Poniżej krótka relacja świeżo upieczonej Pani Trener z licencją UEFA A:

"w kwietniu 2016 roku rozpoczęłam kurs trenerski UEFA A w ktrym uczestniczyło 30 trenerów i dwie trenerki. w trakcie trwania kursu odbyło się sześć sesji zjazdowych prowadzonych przez zaproszonych trenerów: Antoni Piechniczek, Robert Góralczyk, Edward Lorens, Dariusz Gęsior, Władysław Szyngiera, Bartłomiej Zalewski - trener Reprezentacji U-17, Marcin Dorna - trener Reprezentacji U - 21.W trakcie trwania kursu poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu teorii i praktyki piłki nożnej. Zapoznałam się z nowymi metodami pracy które wprowadzane były na przełomie ostatnich kilku lat. W trakcie kursu duży nacisk wykładowcy kładli na zapoznanie nas z Narodowym Modelem Gry. Na kursie odbywały się również zajęcia praktyczne prowadzone przez uczestników i szczegółowo omawiane z wykładowcami. W dniu 30.11.2016 odbył się egzamin końcowy dający mi stopień trenera UEFA A."

Pani Trener gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy trenerskiej.

Tym samym Pani Agnieszka dołączyła do Mariusza i Grzegorza Majewskich, którzy w naszym klubie posiadają takie kwalifikacje.

PS. już wkrótce sylwetka Trenerki Drozdowskiej w kolejnym odcinku z cyklu "poznajmy naszych trenerów.."